Nye e-postadresser

NAKMIs ansatte har nye e-postadresser på FHI.

Informasjon om flyttingen til FHI

Navn E-postadresse FHI
Abdi Gele abdi.gele@fhi.no
Arild Aambø arild.aambo@fhi.no
Bernadette Kumar bernadette.kumar@fhi.no
Charlott Nordstrøm charlott.nordstrom@fhi.no
Emine Kale emine.kale@fhi.no
Esperanza Diaz (direktør) esperanza.diaz@fhi.no
Helen Ghebremedhin helen.ghebremedhin@fhi.no
Kathy Møen  kathy.moen@fhi.no
Ragnhild S. Spilker ragnhild.spilker@fhi.no
Thor Indseth thor.indseth@fhi.no
Samera Qureshi samera.qureshi@fhi.no
Vera Minja vera.minja@fhi.no
Warsame Ali warsame.ali@fhi.no

Informasjon om flyttingen til FHI

NB: Forbehold om at e-postadressene kan ha feil. 

 

Publisert 21. des. 2017 16:13 - Sist endret 21. des. 2017 17:00